. . .
top of page
Prenatal Yoga Lesson
לוגו אישה בתנועה

קורס פילאטיס נשי

קורס למדריכות.ים בפועל
שיתן לך את כל הכלים

  • לאמן נשים בהריון

  • להכין אותן ללידה

  • לסייע להן בשיקום הגוף לאחר לידה

  • לשקם את רצפת האגן

ב- 9 שיעורי אונליין הזמינים לך בכל רגע

Bridge Pose

למי הקורס מתאים?

כרמל בן חורין

סיימתי את הקורס של עינב פילאטיס נשי ואני ממש ממליצה בחום. עשיתי כבר מספר קורסים בנושא ועדין היא חידשה לי מלא נתנה דיוק ומעטפת חמה שמזמינה לחקירה ושאילת שאלות.

הקורס בנוי בצורה נוחה וברורה. שיעורים קצרים שלפחות לי עזרו לשמור על קשב וכמובן הרבה דוגמאות ותרגולים 

אדווה ויינשטיין

הקורס של עינב ענה על כל הקריטריונים, ואני מאושרת שסיימתי אותו.

למדתי המון, נהניתי והתמקצעתי. 

כשסיימתי קורס הדרכת פילאטיס, לפני כמעט שנתיים, כבר ידעתי במה אני רוצה להתמקד- נשים, בדיוק כמוני (או בערך) - נשים בכל שלבי החיים..

מאז שסיימתי אני בחיפוש מתמיד.היו קריטריונים ברורים להכשרה שאני מחפשת-  ההכשרה חייבת להיות יסודית ומקיפה, היא חייבת לראות את הגוף והנפש כשלמים וחייבת להגיע ממקום שאוהב את הגוף ומפרגן לו. אה, והיא צריכה להסתדר עם לוח הזמנים הבלתי אפשרי שלי.

אקי קורן

בעיני הקורס הוא קורס חובה לכל אישה ובטח למי שעיסוקה כולל עבודה מול ועם נשים. קורס פילאטיס סטנדרטי איננו מגיע לעומקים אשר באים לידי ביטוי בקורס והידע וההבנה לגבי הנושא הוא קריטי כאשר מדובר בנשים בהריון, לפני ואחרי לידה. מדריכה אשר תשלים את הקורס תקבל את כל הכלים שהיא זקוקה להם על מנת לגשת לאישה בשלבי הריון או לאחר לידה באופן הנכון והמדוייק ביותר עבורה או לדעת להפנות את אותה האישה לעזרה,חיצונית במידה ויש צורך.

Abstract Watercolor Icons Homescreen Wallpaper
תמונה מתוך הקורס

כך נראה הקורס מבפנים

הריון הוא תקופה מלאה שאלות וחששות. תקופה שמעוררת צורך רב בתמיכה. ואותך הן פוגשות הרבה יותר פעמים ממה שהן פוגשות את האחות המלווה, המיילדת או הדולה. תארי לך כמה כוח יש בידיים שלך: לעזור לה להתכונן ללידה, להתמודד עם כאבי הריון, לסייע לה בליקויים ברצפת האגן, להיות זו ששמה לב לדכאון אחרי לידה.

ועם הכוח באה אחריות גדולה- להיות מקצועית, כדי לתת את המענה הטוב ביותר שאת יכולה.

אולי לא תכננת את זה. אבל את עומדת להפוך לדמות מאוד משמעותית בחיים שלהן

פרטים ושאלות נפוצות:

מה אני מקבלת?

ידע רב וכלים לאימון הריוניות, המבוססים על הניסיון שלי כדולה, מדריכת פילאטיס, יוגה נשית, מאמנת לנשים בהריון ואחרי לידה ומרצה ומעבירת סדנאות בתחום, כולל עשרות סדנאות בקופ"ח כללית. 

ותעודה: תעודת מדריכת פילאטיס נשי- במייל, כי אני עוברת לארה"ב. 

למי הקורס מיועד?

הקורס מבוסס על עולמות הפילאטיס והיוגה, ומיועד לכל מדריך ומדריכה בפועל (כמו פילאטיס, יוגה, אירובי, עיצוב). זו הכשרה על בסיסית, שמתבססת על ההנחה שאת מכירה את יסודות השיטה שלמדת, מבינה אנטומיה ובעלת ניסיון בהוראה. 

?מתי

מתי שאת רוצה. אין מחזורים. מרגע שרכשת הקורס זמין לך בכל שעה. הייתי רוצה להתחייב על לכל החיים אבל אני לא יודעת מה יהיה, אז ל5 שנים בטוח, כולל כל העדכונים שאני מכניסה.

מה קורה אם התחרטתי?

אני לא אוהבת לקוחות לא מרוצות. מרגע שקנית את הקורס יש לך שבוע לצפות בשני הפרקים הראשונים. אם לא היית מרוצה- כספך חוזר אליך. בלי אותיות קטנות.

איפה?

אצלך במחשב.
את נכנסת לאתר, מזינה ססמא חדשה באיזור האישי, נכנסת ל"השתלמות מדריכות פילאטיס נשי" ו- "לדף הקורס".

האם יש ליווי בקורס?

כן. אני זמינה לכן לכל דבר. שאלות טכניות- בווטסאפ. שאלות מקצועיות- בקבוצת הפייסבוק של הקורס. ויש גם קבוצת ווטסאפ בה אני מעלה תכנים עדכניים, סרטונים וטיפים. 

עלות הקורס

1700 ש"ח

ניתן לשלם בתשלומים

אחריות

אני מאמינה בלקוחות מרוצות.

ולכן במידה ועד לאחר צפיה בשני שיעורים, ולא יאוחר משבועיים מיום הרכישה, החלטת שאינך מרוצה, תקבלי את כספך חזרה.

בלי אותיות קטנות.

התחלתי ללמד פילאטיס מיד אחרי הצבא. לא הכרתי נשים בהריון.

כבר הייתי מנוסה מאוד בהדרכה, את קורס ההדרכה הראשון שלי מטעם וינגייט עשיתי בגיל 11, ועדיין, כלום לא הכין אותי לרגע בו תיכנס הריונית לשיעור ואני אתקף חרדה שמא השיעור יפגע בה או בתינוק.

בכל ההכשרות שעברתי, פילאטיס, אירובי, עיצוב, יציבה, בכולן מלמדים מה לא לעשות בהריון. לא לשכב על הגב, לא לפתל, לא ולא ולא.

שוכחים את העובדה שהרוב המוחלט של המתאמנות שלנו הן נשים - לפני או אחרי הריונות.

הבנתי שהידע שלנו חייב להיות מקיף, מלא ועשיר בכל הקשור לאימון נשים. לא יחד עם "שאר הפתולוגיות" הנלמדות בקורסים, אלא פרק שלם. על המחזוריות, אימון בהריון ולאחר לידה, רצפת האגן. כדי להיות בקיאות במאפייני קהל היעד הכי נפוץ שלנו.

כשהבנתי את זה, התחלתי ללמוד. הוכשרתי כדולה, כמאמנת לנשים בהריון ולשיקום שרירי בטן ורצפת אגן לאחר לידה, כמאמנת למעגל החיים הנשי. במקביל סיימתי תואר במחול, העברתי עשרות סדנאות והרצאות לנשים, ולמאמנות ומאמנים, עד שיצרתי את הקורס הזה:

 

קורס הכשרה למדריכות ומדריכים בפועל, הפרק החסר בקורסי ההכשרה למאמנות ומאמנים מכל תחום - קורס פילאטיס נשי - לאימון נשים בהריון, לאחר לידה ולרצפת האגן.

bottom of page